MENU

Zoznam učiteľov

Foto Mgr. art. Zsolt Lukács LUK Rozvrh
Riaditeľ
Foto Mgr. art. Adriána Šoffová ŠOF Rozvrh
Zástupkyňa riaditeľa pre OP
Foto Mgr. art. Adrián Bačo BAČ Rozvrh
Učiteľ
Foto Mgr. art. Rosanna Báthoryová BÁT Rozvrh
Učiteľka
Vedie krúžok: Freska a sgrafito
Foto Mgr. art. Andrea Bednárová BED Rozvrh
Učiteľka
Zástupca v triede: I.B
Vedie krúžok: Krížom-krážom
Foto Ing. Ľudmila Benková BEN Rozvrh
Učiteľka
Vedie krúžok: Tvorivý krúžok
Foto Mgr. art. Julián Bosák BOS Rozvrh
Učiteľ
Zástupca v triede: II.A
Foto Akad. arch. Pavol Bratský BRA Rozvrh
Učiteľ
Foto Peter Cábocky, MA CAB Rozvrh
Učiteľ
 
 
Mgr. art. Annamária Cengelová CEN Rozvrh
Asistent učiteľa
 
 
Mgr. art. Elena Čániová CAN Rozvrh
Učiteľka
Zástupca v triede: IV.B
Vedie krúžok: Roots and shoots Slovakia
Foto Mgr. art. Eva Čarnoká ČAR Rozvrh
Učiteľka
Vedie krúžok: Umenie 20. storočia a súčasné výtvarné prejavy
Foto ak. mal. Tomáš Čepek ČEP Rozvrh
Učiteľ
Foto Mgr. Miroslava Čonková ČON Rozvrh
Triedna učiteľka: I.C
Foto Ing. Ján Dlabal DLA Rozvrh
Učiteľ
 
 
Mgr. Ľuboš Drimaj DRI Rozvrh
Triedny učiteľ: II.C
 
 
Mgr. art. Peter Fabián FAB Rozvrh
Učiteľ
 
 
Mgr. art. Martin Fek FKE Rozvrh
Učiteľ
 
 
Mgr. art. Miroslav Fek FEK Rozvrh
Triedny učiteľ: III.B
 
 
Mgr. art. Štefánia Gajdošová GAJ Rozvrh
Učiteľka
 
 
Akad. arch. Juraj Horňák HOR Rozvrh
Učiteľ
Foto Mgr. art. Katarína Ivanová IVA Rozvrh
Učiteľka
Vedie krúžok: Originálne šperky a doplnky
Foto Mgr. Jaroslav Kaminský KAM Rozvrh
Učiteľ
Vedie krúžok: Stolný tenis
 
 
Ing. arch. Stanislava Kočišová KOČ Rozvrh
Učiteľka
Zástupca v triede: IV.C
 
 
Ing. Martin Kolčak KOL Rozvrh
Učiteľ
Foto ak. mal. Darina Kopková KOP Rozvrh
Učiteľka
Zástupca v triede: II.B
Vedie krúžok: Krúžok textilných techník
 
 
Mgr. art. Zuzana Kutašová KUT Rozvrh
Učiteľka
Zástupca v triede: I.A
Foto Mgr. art. Rudolf Lacko LAC Rozvrh
Učiteľ
 
 
Mgr. Lenka Lengyelová LEN Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. art. Peter Lorinc LOR Rozvrh
Učiteľ
Foto Mgr. art. Bronislava Lovacká LOV Rozvrh
Triedna učiteľka: IV.C
Foto Mgr. Dana Marič MAČ Rozvrh
Triedna učiteľka: III.A
Zástupca v triede: III.A
 
 
Ing. Alena Mayer MAY Rozvrh
Triedna učiteľka: III.A
Vedie krúžok: Modeling
 
 
Ing. Miloš Melicher MEL Rozvrh
Učiteľ
Zástupca v triede: II.C
Foto Mgr. akad. soch. Štefan Michalko MIC Rozvrh
Učiteľ
Foto Mgr. Milan Milkov MIL Rozvrh
Učiteľ
Zástupca v triede: III.C
 
 
Mgr. art. Rita Nagyová NAG Rozvrh
Triedna učiteľka: I.A
 
 
Mgr. Renáta Novotná Markovičová MRK Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Tibor Papp PAP Rozvrh
Učiteľ
Foto RNDr. Ivana Péchyová PEC Rozvrh
Zástupkyňa riaditeľa pre VVP
Foto Ing. Miriam Pentráková PEN Rozvrh
Učiteľka
Foto Mgr. art. Noémi Ráczová RÁC Rozvrh
Triedna učiteľka: III.B
Zástupca v triede: III.B
Vedie krúžok: Základné postupy v digitálnej maľbe 1
Vedie krúžok: Základné postupy v digitálnej maľbe 2
Foto Mgr. art. Radoslav Repický REP Rozvrh
Triedny učiteľ: III.C
Foto Mgr. Ľubica Reváková REV Rozvrh
Triedna učiteľka: II.A
Foto Ing. Zuzana Samčíková SAM Rozvrh
Triedna učiteľka: II.B
 
 
Mgr. art. Jakub Scholtés SCH Rozvrh
Učiteľ
Zástupca v triede: I.C
Foto Mgr. Jana Steingartner STG Rozvrh
Triedna učiteľka: I.B
 
 
Mgr. Miloslav Šebej ŠEB Rozvrh
Učiteľ
Vedie krúžok: Fotografovanie pri umelom svetle 1
Vedie krúžok: Fotografovanie pri umelom svetle 2
Foto Mgr. Lucia Škultéty ŠKU Rozvrh
Učiteľka
Zástupca v triede: IV.A
Foto Mgr. art. Milan Špak, Art.D. ŠPA Rozvrh
Učiteľ
Vedie krúžok: Príprava na prijímacie pohovory na VŠ s výtvarným zameraním
 
 
Mgr. art. Simona Štulerová ŠTU Rozvrh
Triedna učiteľka: IV.A
 
 
Mgr. art. Lenka Šturmankinová ŠTR Rozvrh
Učiteľka
Foto Mgr. art. Julian Tupta TUP Rozvrh
Učiteľ
Vedie krúžok: Cardesign
 
 
Mgr. Jana Valicová VAL Rozvrh
Triedna učiteľka: IV.B
 
 
Ing. Martin Vysoký VYS Rozvrh
Učiteľ

© aScAgenda 2020.0.1195 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 11.11.2019

Novinky

Kontakt

  • ŠKOLA UMELECKÉHO PRIEMYSLU Košice
    Jakobyho 15
    040 01 Košice
  • 055 633 7251
    055 633 7481

Fotogaléria