MENU

Zoznam tried › Trieda III.A

Zoznamy žiakov: I.AI.BI.CII.AII.BII.CIII.AIII.BIII.CIV.AIV.BIV.C
Triedny učiteľ: Ing. Alena Mayer
Zástupca: Mgr. Dana Marič
Počet žiakov: 31, z toho chlapcov: 5 a dievčat: 26 • Rozvrh
Kat. číslo Meno Priezvisko    Odbor
2    Anna Mária Cipová odevný dizajn
3    Daniela Černická odevný dizajn
5    Barbora Hudáková odevný dizajn
6    Ráchel Karnižová odevný dizajn
7    Simona Kuchárová odevný dizajn
8    Sára Nedbalová odevný dizajn
9    Natália Fottová scénická dekoračná tvorba a reprodukčná maľba
10    Ema Halapiová scénická dekoračná tvorba a reprodukčná maľba
11    F.H. scénická dekoračná tvorba a reprodukčná maľba
12    Tamara Jačišinová scénická dekoračná tvorba a reprodukčná maľba
13    Simona Leštáková scénická dekoračná tvorba a reprodukčná maľba
15    Jakub Rendoš scénická dekoračná tvorba a reprodukčná maľba
16    Viktória Tomčíková scénická dekoračná tvorba a reprodukčná maľba
17    Katarína Vasilková scénická dekoračná tvorba a reprodukčná maľba
18    Katarína Giričová konzervátorstvo a reštaurátorstvo
19    Radoslava Kičinová konzervátorstvo a reštaurátorstvo
20    D.M. konzervátorstvo a reštaurátorstvo
21    Martin Straka konzervátorstvo a reštaurátorstvo
22    Annamária Stropkayová konzervátorstvo a reštaurátorstvo
24    Anabela Vaszilová konzervátorstvo a reštaurátorstvo
25    Emília Farkašová propagačná grafika
26    Karin Fiľková propagačná grafika
27    Lotta Gregoreková propagačná grafika
28    Martin Hudák propagačná grafika
29    Denisa Juhászová propagačná grafika
30    Katarína Mrovčáková propagačná grafika
31    Daniela Rabatinová propagačná grafika
32    Peter Telepák propagačná grafika
33    Laura Horváthová odevný dizajn
34    Radka Hrabkovská konzervátorstvo a reštaurátorstvo
35    Jarmila Černická odevný dizajn

© aScAgenda 2020.0.1195 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 11.11.2019

Novinky

Kontakt

  • ŠKOLA UMELECKÉHO PRIEMYSLU Košice
    Jakobyho 15
    040 01 Košice
  • 055 633 7251
    055 633 7481

Fotogaléria